II. ples okrsku SDH v kulturním sále na Oboře dne 15. února 2013 od 20:00 hodin

25.01.2013 16:18

SDH Obora vás jménem celého okrsku sborů Skalice (Skalice nad Svitavou, Jabloňany, Voděrady, Drnovice, Krhov a Obora) srdečně zve na druhé konání hasičského plesu. K tanci a poslechu hraje výborné mladé uskupení Živel, připraveny jsou skvělé oborské řízečky, obložené talíře, značková i sudová vína, bohatý výběr lihovin a zobek. Zástupci sborů přijdou ve vycházkových stejnokrojích a pro neuniformované členy a další hosty se doporučuje běžný plesový dress code. Svoz i rozvoz z okolních obcí je zajištěn. Plakáty a průběžné informace budete postupně dostávat emailem, přes FB, stránky www.hasiciobora.cz, www.obecobora.cz, newsletter, vylepovací plochy a hlášením v obcích. Velmi se těšíme na účast hasiček, hasičů i široké veřejnosti a všem přejeme předem hodně štěstí v bohaté tombole, kde hlavní výhrou bude televizor!